Srdíčkový den 2024

Úvod > Co se u nás děje > Školní parlament > Srdíčkový den 2024

Lízátka jsou zpátky!

Školní parlament

Už ve středu 14.února nás čeká tradiční Srdíčkový den. Lízátek máme letos opět 3 500 kousků, tak snad se tentokrát na všechny dostane. Cena bude stále stejná, tj. 5 Kč.

I v letošním roce poputuje výtěžek z prodeje na charitativní účely – vybereme v Parlamentu a hlasováním na IG. Zástupci z Parlamentu už teď přijímají návrhy na charitativní organizace.

Prodej bude probíhat o první přestávce (8:45-8:55), o velké přestávce (9:40-10:00) a pokud zůstanou lízátka, tak i další přestávku do jejich vyprodání.

První stupeň bude mít lízátka u svých třídních učitelů. 2.stupeň bude prodávat a odesílat jako loňský rok. Letos máme prodejní stánky u šaten a v knihovně. Odesílací krabice pro 6. -9. třídu budou umístěné dole u šaten. Na stánku dole u šaten bude také krabice pro 1. stupeň.

Následující den budeme lízátka roznášet do tříd.

Srdíčkový den 2024 2.jpg3.jpg1.jpg