Aktuálně z družiny
1. června na svátek všech dětí se z dětí v družině stali na jedno odpoledne indiáni. Indiáni si vyrobili čelenky a dobrodružství mohlo začít. Většina indiánů se pustila jako první do střílení z luku, naučili se číst indiánské písmo, poznávali stopy zvířat, přecházeli lanovou stezku a zkoušeli další a další dovednosti. Indiánský den dětí s všichni moc užili.











