Aktuálně z družiny
Ve čtvrtek 28. května opět změřily své síly všechny děti na družinové olympiádě. Skákalo se v pytlích, házelo se na cíl, běhalo se se zmrzlinou a v kruhu ve dvojicích a na konec společný běh. Týmová spolupráce byla výborná. Obrovské nasazení dětí bylo odměněno bonbónem.








