Rozmístění a obsazení učeben a kabinetů

Úvod > O škole > Rozmístění a obsazení učeben a kabinetů


Pavilon 1. stupně Třída Třídní učitel

Přízemí

 

 

Učebna č.7

1.C

Mgr. Radka Procházková 

Učebna č.8

1.B

Mgr. Milena Jakešová 

Učebna č.9

1.A

Josef Janošťák 

 

 

 

 

1. patro - přední kapsa

 

 

Učebna č.12

5.B

Mgr. Milena Mikešová

Učebna č.13

2.C  Mgr. Petra Neubauerová 

Učebna č.15

5.A          

Lenka Gazdová

 

1. patro - zadní kapsa

 

 

Učebna č.17

2.B

Kamila Vočeluková 

Učebna č.18

2.A 

Mgr. Jana Růžičková 

Učebna č.19

5.C

Hana Svitáková

 

2. patro

 

 

Učebna č.24

3.A

Mgr. Johana Kozová

Učebna č.25

4.A

Mgr. Zuzana Malá

Učebna č.27

4.B

Mgr. Lenka Preuslerová

Učebna č.28

3.B

Mgr. Zuzana Lenzová 

Učebna č.29

4.C

Renata Tvarohová 

 

Pavilon 2. stupně Třída Třídní učitel

Přízemí

 

 

Učebna č.32

Fyzika

 

Učebna č.34

8.A

Mgr. Barbora Šedivá

Učebna č.35

6.A

Mgr. Lucie Jandová 

Učebna č.36

8.C

 Mgr. Petra Šauflerová

 

1. patro - přední kapsa

 

 

Učebna č.40

6.C

Mgr. Roman Vraspír

Učebna č.41

7.C

Mgr. Kateřina Domianová

Učebna č.42

Ch/Př

 

 

1. patro - zadní kapsa

 

 

Učebna č.47

7.B

Mgr. Markéta Nováková

Učebna č.48

Inf

 

Učebna č.49

9.A

Mgr. Miluše Pešková

 

2. patro - přední kapsa

 

 

Učebna č.52

9.C

Mgr. Lenka Benešová

Učebna č.53

6.B

Mgr. Kateřina Krupicová 

2. patro - zadní kapsa

Učebna č. 55

8.B

Mgr. Veronika Tomášová 

Učebna č. 56 

9.B 

Mgr. Miloš Kozák 

Učebna č. 57 

7.A 

Mgr. Simona Kropáčková 

Učebna č. 105 

Knihovna 

 

Obsazení kanceláří a kabinetů ve školním roce 2020/2021

Pavilon 1. stupně

č. dveří

Obsazení

Pavilon 2. stupně

č. dveří

Obsazení

Přízemí

 

 

Přízemí

 

 

Sekretářka

1

Olga Bohatová                  

Kabinet fyziky a matematiky

31

Mgr. Lucie Jandová

Zástupkyně ředitele

2

Mgr. Veronika Zasadilová

Václav Blažek

Ředitelka školy

3

Mgr. Jana Drdáková

Bc. Aleš Císař

Účetní školy

6

Jana Kotlasová

Mgr. Roman Vraspír

  

 

 

 

 

Mgr. Miluše Pešková

Bc. Daniel Jungvirth 

Kabinet anglického jazyka

33

 

Mgr. Petra Šauflerová, Bc. Pavla Vlčková, Mgr. Barbora Šedivá, Mgr. Diana Dvořáková 

1. patro - přední kapsa

 

 

1. patro - přední kapsa

 

 

Kabinet 

14

Sklad pomůcek

 

Kabinet vých. poradce a metodika prevence

43

Mgr. Jitka Papoušková, Mgr. Radka Smolíková

Mgr. Roman Vraspír

Kabinet 1. stupně

 

16

 

Lenka Gazdová, Mgr. Radka Procházková

Kabinet chemie a přírodopisu

 

 

46

 

 

Mgr. Jitka Matoušková

M.Vanišová, S.Kočová,

Mgr. Markéta Nováková

J.Kyselová, S.Rohlová, A. Vajdová

Mgr. Kateřina Domianová

1. patro - zadní kapsa

 

 

1. patro - zadní kapsa

 

 

Kabinet 1. stupně

20

Mgr. Radka Procházková 

Kabinet 2.stupně

44

Mgr. Julie Olejníčková 

 Aneta Tvarohová 

Mgr. Marcela Šimková 

2. patro

 

 

2. patro

 

 

Kabinet 1. stupně

26

Mgr. Zuzana Lenzová 

Kabinet 2. stupně

54

Mgr. Simona Kropáčková

Mgr. Johana Kozová

Mgr. Veronika Tomášová

Hana Svitáková

Mgr. Miloš Kozák

Mgr. Lenka Preuslerová

Mgr. Ondřej Hanousek

Mgr. Jana Růžičková

 Mgr. Jitka Papoušková

Mgr. Milena Mikešová, Renata Tvarohová 

Mgr. Štěpánka Dobiášová 

Kabinet 1. stupně

      103

Mgr. Petra Neubauerová

Kabinet Nj

      51

Mgr. Lenka Benešová, Mgr. Kateřina Krupicová 

Mgr. Zuzana Malá

Kabinet

58

Lenka Sojková, Bohumila Kukolíková,

Kabinet 1. stupně

      104

Mgr. Milena Jakešová

Veronika Kolouchová, Jana Stašáková 

Josef Janošťák

 

 

 Libuše Vrbová, Dana Keistová