Pomáháme školám k úspěchu

Úvod > O škole > Projekty a granty > Pomáháme školám k úspěchu

Pomáháme školám k úspěchu je vzdělávací projekt pro veřejné základní školy v ČR, který iniciovala a financuje THE KELLNER FAMILY FOUNDATION, rodinná nadace Renáty a Petra Kellnerových a realizuje jej obecně prospěšná společnost „Pomáháme školám k úspěchu o.p.s.“.

Projekt pomáhá zvyšovat kvalitu výuky s důrazem na individuální přístup pedagogů k žákům. Vychází z přesvědčení, že dlouhodobá vzdělávací, materiální a personální podpora pomůže učitelům lépe rozpoznávat individuální potřeby žáků, přizpůsobovat styl výuky, a dosahovat tak co nejlepších pedagogických výsledků.

V každém kraji ČR je dlouhodobě podporována jedna základní škola (modelová škola), které je v průběhu pětiletého projektového cyklu poskytována vzdělávací, personální a materiální podpora. V modelových školách například působí pedagogičtí konzultanti a pedagogičtí asistenti/pároví učitelé, učitelé mají možnost se účastnit vzdělávacích kurzů a školy získají moderní výukové pomůcky.

Logo (1).png

časopis_PŠÚ_nulté číslo.pdf (2322.937KB)