Úspěch Fantováků na fotbalovém turnaji

Úvod > Co se u nás děje > Události a akce > Úspěch Fantováků na fotbalovém turnaji

Fotbalový turnaj

Mimořádného úspěchu dosáhl fotbalový tým žáků 6. a 7. tříd na turnaji v halovém fotbalu, který se konal 19. 4. ve Všesportovní hale v Kaplici. V silně obsazeném turnaji naši fotbalisté obsadili skvělé 1. místo, když ve finále zvítězili nad týmem ze ZŠ T. G.  Masaryka v Č. Krumlově, který patřil k největším favoritům. Všem hráčům fantováckého týmu patří poděkování, ale největší pochvalu zaslouží kapitán Tomáš Klícha, brankář Šimon Hněvkovský, který svým výkonem zaujal přítomného zástupce FAČR, nejlepší střelec týmu Prokop Janek a zejména pak Sofča Janošcová, která svým fotbalovým myšlením, aktivitou a fyzickou kondicí přiváděla soupeře k zoufalství. Všem velký dík za skvělou reprezentaci naší školy!