Peeři a parlament na laser game
Dne 25. 5. 2026 jsme s panem učitele, paní učitelkou a školním parlamentem jeli na laser game do Českých Budějovic. Když jsme dorazili na místo, vysvětlili nám pravidla hry a byli jsme rozděleni do týmů. Poté jsme si oblékli vesty a připravili se ke hře.
Po začátku hry jsme vyběhli do herní arény a snažili se získat co nejvíce bodů. Hra byla velmi zábavná a napínavá. Schovávali jsme se za překážky, hledali soupeře a spolupracovali se svým týmem. Během hry jsme také plnili různé úkoly a snažili se vyhnout zásahům od protihráčů. Do hry se zapojil také pan učitel s paní učitelkou, kteří byli častým cílem.
Po skončení laser game jsme se přesunuli na náměstí, kde jsme měli rozchod. Den byl super a klidně bychom si to zopakovali.



