1. ročník výstupu na Hradišťský vrch

Úvod > Co se u nás děje > Události a akce > 1. ročník výstupu na Hradišťský vrch

1. ročník výstupu na Hradišťský vrch

Vážení příznivci pohybu na čerstvém vzduchu,

město Kaplice, prostřednictvím sportovní komise, ve spolupráci s KIC Kaplice, TJ Spartak Kaplice, TJ Cíl Kaplice a za podpory TS Kaplice Vás srdečně zve na 1. ročník sportovně turistické akce „Výstup na Hradišťský vrch“.  Jsou pro Vás připraveny 3 trasy s cílem na Hradišťském vrchu s krásnou rozhlednou a s ještě krásnějšími výhledy.

Účastníci startující v Kaplici a v Blansku při prezentaci, po zaplacení startovného obdrží účastnický list. Odměnou jim, po jeho předložení na vrcholu a po kontrole průchodu všemi kontrolními stanovišti na trase, bude upomínkový předmět v podobě magnetky s logem akce a rokem výstupu a poukázka na občerstvení. Magnetku obdrží v cíli i děti do 6 let startující v Hradišti.

Na vrcholu bude zajištěno nejen občerstvení, ale i hudební vystoupení, prodej upomínkových předmětů a pro děti zábava, v podobě plnění úkolů na stanovištích.

Pro účastníky jsou připraveny i dvě soutěže, kdy zvláštní odměny získají nejmladší a nejstarší účastník a rodina s největší účastí.

Cesta zpět je možná individuálně po vlastní trase, nebo autobusem hrazeným pořadatelem.

Za všechny pořadatele Vás srdečně zvou a na Vaši účast se těší Mgr. Libor Lukš (místostarosta města) a Mgr. Ferdinand Jiskra (předseda sportovní komise).