Adaptační kurz v 6.C

Úvod > Co se u nás děje > Adaptační kurz v 6.C


V úterý 17.10. se 6.C konečně vydala na adaptační kurz.


29.10.2023
Co se u nás děje

Místo dvou slunečných dní, které vycházely na původní termín, zažila dva dny s nejnižší teplotou tohoto podzimu, to ale 6.C nemohlo zastavit.

Po úterním obědě jsme se vydali na cestu. Skupinu vedl pan učitel Vraspír a uzavírala ji paní učitelka Šedivá. Devět kilometrů uběhlo jako nic, přikládáme to svačinkám, kterými nás vybavily naše milované maminky. V Besednicích jsme se s velkou vervou, nadšením a křikem pustili do programu, který pro nás přichystala paní Smolíková s panem Průchou. Při kolektivních aktivitách jsme si užili spoustu zábavy, ale zjistili jsme, že v některých situacích máme ještě rezervy. Během her nám strašlivě vyhládlo a nemohli jsme se dočkat večeře. Po večeři nastal čas na to, abychom si zapsali svá přání na papírek a odevzdání tohoto přání bude vrcholem stezky odvahy. Stezku odvahy jsme nakonec zvládli všichni a někteří dokonce dvakrát! Paní učitelka na nás byla moc pyšná.

Druhý den jsme se po vydatné snídani dočkali programu, který si pro nás přichystaly peerky z deváté třídy. Celý program už se odehrával pouze uvnitř a během dopoledne jsme měli hotovo. Uklidili jsme po sobě, nasvačili se a vydali se na cestu zpět. Po cestě zpátky do Kaplice nás už po hodině sužoval ukrutný hlad, který nás zároveň vybičoval k rychlejšímu tempu, takže jsme v půl jedné usedali ke stolům ve školní jídelně.


Adaptační kurz v 6.C IMG_5224.jpegIMG_5214.jpegIMG_5229.jpegIMG_5206.jpegIMG_5250.jpegIMG_5253.jpegIMG_5260.jpegIMG_5263.jpegIMG_5258.jpeg